Par mums

Kerman.lv internetveikals piedāvā iegādāties profesionālās skaistumkopšanas preces meistariem.
Kerman uzņēmums ir nagu vīļu ražotne, kas izgatavo nagu vīles ar maināmiem failu abrazīviem, ražots Latvijā (Eiropā). Uzņēmums patstāvīgi paplašinās un ražo arvien jaunus vīļu veidus.
Kerman zīmola Latvijā ražotās , kvalitatīvās nagu vīles manikīra, pedikīra meistariem īpašas ar to, ka vīles pamatnes ir dezinficējamas, ergonomiski ērtas, pieejamas dažādos izmēros, tās ir ekonomiski izdevīgas, jo paredzētas ilgstošai izmantošanai. Maināmie pašlīmējošie vīles faili pieejami 100, 150, 180, 240 gritu raupjumos, tās nodrošina higiēnisku pakalpojuma sniegšanu klientiem, jo paredzētas vienreizējai izmantošanai (pēc Veselības inspekcijas vadlīnijām, katram klientam jānodrošina jauna nagu vīlīte).
Ir ekskluzīva iespēja pasūtīt uz nagu vīles pamatnes INDIVIDUĀLO gravējumu – Jūsu firmas logo, nosaukumu, meistara vārdu vai salona nosaukumu!
Kerman.lv internetveikalā var iegādāties individuālos aizsardzības līdzekļus meistariem par izdevīgām cenām, dezinfekcijas līdzekļus, meistara darba apģērbu, kvalitatīvus Kazaņas frēžu uzgaļus un daudz dažādas meistaru darba ikdienā izmantojamas preces.
Kerman.lv internetveikala prioritāte ir kvalitatīva prece, ātra piegāde un pozitīva komunikācija ar klientiem.
Mūsu internetveikals piedāvā sadarbību uz izdevīgiem nosacījumiem, lūdzu rakstiet uz info@kerman.lv vai zvaniet pa tālruni +37126566555, ja vēlaties būt sadarbības partneris un uzzināt detalizētu informāciju.
Vienmēr priecāsimies atbildēt uz Jūsu interesējošiem jautājumiem vai ierosinājumiem!